Miejsce pochodzenia: | Chiny |
Nazwa handlowa: | Center Enamel |
Orzecznictwo: | ISO 9001 |
Numer modelu: | Aluminiowe dachy kopuły |
Minimalne zamówienie: | 1 |
Cena: | 100-50000 |
Szczegóły pakowania: | 2000 |
Czas dostawy: | 8 TYGODNI |
Zasady płatności: | L/C, T/T |
Możliwość Supply: | 6000 |
Szczegółowe informacje |
Miejsce pochodzenia | Chiny | Nazwa handlowa | Center Enamel |
Orzecznictwo | ISO 9001 | Numer modelu | Aluminiowe dachy kopuły |
Materiał: | Aluminium | Struktura: | Konstrukcja samonośna |
Odporny na korozję: | wysoka odporność na korozję | Konserwacja: | Praktycznie bezobsługowy |
Instalacja: | Szybka instalacja w terenie | Projekt: | Przejrzysty projekt rozpiętości |
High Light: | Wzmocnienie konstrukcyjne: Aluminiowe dachy kopułowe,Płynące dachy kopułowe |
Ujawnienie wytrzymałości konstrukcyjnej aluminium w systemach zewnętrznych dachów pływających
W dziedzinie rozwiązań magazynowych w przemyśle integralność strukturalna ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa, wydajności i niezawodności.Jedną z przełomowych innowacji, która łączy w sobie zarówno wytrzymałość konstrukcyjną, jak i zaawansowany projekt, jest Aluminium Dome Roof in External Floating Roof (EFR).Sprawdźmy niezwykłą siłę konstrukcyjną aluminiowych dachów kopułowych w systemach EFR i ich znaczące zalety w różnych branżach.
Siła konstrukcyjna aluminium w systemach zewnętrznych dachów pływających stanowi szczyt w inżynierii zbiorników magazynowych.i opłacalność, te innowacyjne rozwiązania podnoszą standardy efektywności, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju magazynowania.Aluminiowe dachy kopułowe w systemach EFR stają się niezbędnymi zasobami, wspieranie innowacji i doskonałości operacyjnej w różnych sektorach.
Aluminiowy dach kopuły, znany również jako aluminiowy dach spacyjalny, odnosi się do całkowicie trójkątnej aluminiowej konstrukcji spacyjnej z węzłami podtrzymującymi rozmieszczonymi na powierzchni kuli.Aluminiowe panele pokrycia są bezpiecznie podłączone do struktury ramy, podtrzymywane i mocowane przez równomiernie rozmieszczone punkty wsparcia na górze zbiornika.
Aluminiowy dach kopuły to prefabrykowane, montowane na miejscu, szybkie budownictwo i kontrolowane jakość konstrukcji rozwiązanie dla dachów zbiorników.Ma to znaczące znaczenie dla poprawy żywotności zbiorników i skrócenia czasu budowy. Wykonany z wysokiej wytrzymałości aluminium stopu materiału, ma rozsądne rozkład naprężeń, wysoką sztywność, lekką wagę, dużą powierzchnię dachu, niski koszt, dobrą odporność na korozję,i długotrwałego użytkowania bez konserwacjiDziedziczy charakterystykę zarówno struktury układu prętów, jak i struktury cienkiej powłoki, prezentując elegancki i artystyczny wygląd, który podkreśla piękno strukturalne.
Dom aluminiowy Center Enamel jest zgodny ze specyfikacjami API 650 i AWWA, nadaje się do zbiorników magazynowych o bardzo dużej średnicy bez potrzeby nośników pośrednich.Konstrukcja dachu wykazuje doskonałą odporność na warunki pogodowe, z możliwością wytrzymania niezwykle dużych obciążeń wiatrowych i śnieżnych, dzięki czemu jest dostosowany do różnych warunków pogodowych.
Parametry specyfikacji
Kategoria | Parametry specyfikacji |
Obciążenie | 00,75 kPa |
Model aluminiowego uchwytu | Zmiany i zmiany |
Odporność na korozję | Doskonałe, bez konserwacji przez dłuższy czas |
Waga | Jedna trzecia masy stali o tym samym przekroju poprzecznym |
Zalety lekkich zewnętrznych dachów pływających
Zwiększona stabilność strukturalna:
Integracja dachów z kopuły aluminiowej z systemami zewnętrznych dachów pływających zapewnia niezrównaną stabilność strukturalną.Wzrost wytrzymałości i odporność na korozję aluminium sprawiają, że jest idealnym wyborem do podtrzymania pływających dachów, zapewniając odporność na czynniki środowiskowe i wymagania operacyjne.
Trwała i lekka konstrukcja:
Trwałość i lekkość aluminium znacząco przyczyniają się do wytrzymałości konstrukcyjnej dachów kopułowych w systemach EFR.zmniejszenie obciążenia struktury zbiornika oraz ułatwienie łatwiejszej instalacji i konserwacjiTo połączenie trwałości i lekkości zwiększa ogólną wydajność i długowieczność.
Odporność na warunki pogodowe i korzyści dla środowiska:
Aluminiowe dachy kopułowe wyróżniają się odpornością na warunki pogodowe, utrzymując integralność strukturalną nawet w trudnych warunkach, takich jak ekstremalne temperatury, silne wiatry i silne opady.Ta odporność przedłuża żywotność zbiorników magazynowych i zmniejsza ryzyko wycieków lub uszkodzeńPonadto przyjazna dla środowiska natura aluminium jest zgodna z celami zrównoważonego rozwoju, co przyczynia się do tworzenia przyjaznych dla środowiska rozwiązań magazynowych.
Dostosowalność i wszechstronność:
Wszechstronność Aluminium Dome Roofs pozwala im dostosować się do różnych wymogów magazynowania i rodzajów płynów.te dachy zapewniają niezawodną ochronę i skuteczne zamknięcieIch adaptacyjność sprawia, że nadają się do różnych gazowych, petrochemicznych, oczyszczania wody i innych gazowych gazownictw.
Efektywność kosztowa i efektywność operacyjna:
Aluminiowe dachy kopułowe w systemach EFR zapewniają znaczne korzyści w zakresie efektywności kosztowej.Ponadto, ich wydajna konstrukcja optymalizuje pojemność magazynową i wydajność operacyjną, zwiększając ogólną wydajność i rentowność.
Center Enamel jest kompleksowym przedsiębiorstwem o wysokiej technologii, które koncentruje się na badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży zbiorników GFS, zróżnicowanego sprzętu ochrony środowiska,oraz podejmowanie projektów EPC w zakresie ochrony środowiska oraz segmentów procesów beztlenowychW swojej długoterminowej praktyce serwisowej i inżynieryjnej firma stosuje podejście skoncentrowane na technologii,nie tylko zapewnienie wysokiej jakości realizacji budowy projektu, ale także poświęcenie się osiągnięciu przełomowych innowacji w dziedzinie oczyszczania ścieków.
Z jednej strony, dzięki głębokiej znajomości potrzeb klientów z różnych sektorów, Centrum Enamel starannie planuje i projektuje racjonalne rozwiązania dotyczące zbierania ścieków, transportu, oczyszczania,Firma zapewnia klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie oczyszczania ścieków, zapewniając bezpieczne i stabilne działanie każdego projektu oczyszczania ścieków.
Z drugiej strony, wykorzystując zaawansowane podstawowe technologie, Center Enamel opracował wiele urządzeń przyjaznych dla środowiska, które są bardzo konkurencyjne na rynku.Urządzenia te uzyskały znaczące uznanie ze strony rynku i klientów za ich stabilność operacyjnąW tej serii nowych projektów firma dostosowuje projekt sprzętu w oparciu o wymagania projektu,nie tylko obniża koszty inwestycji, ale także poprawia efektywność budowyTakie podejście umożliwia realizację projektów na czas i z wysoką jakością, spełniając wymagania klientów w określonych terminach.
https://www.cectank.com/aluminium-dome-roofs-manufacturer/